Het verleden glanst in het Westfries Museum

Het Westfries Museum is een museum van de Gouden Eeuw, gehuisvest in één van mooiste monumenten van Hoorn, het in 1632 gebouwde Statencollege. Makkelijk te herkennen aan de rijk versierde voorgevel. Zo imposant als het gebouw aan de buitenzijde is, zo intiem is het binnen. U kunt er heerlijk dwalen door maar liefst 27 zalen, ieder met een eigen sfeer en thema.

De kracht van het museum is de afwisseling. De presentatie van de collectie is sfeerrijk en klassiek. In de tentoonstellingen en activiteiten vliegt het museum de onderwerpen telkens op een eigenzinnige en verrassende manier aan. Deze combinatie van klassiek en eigentijds is de unieke handtekening van het Westfries Museum. Meer weten over de handtekening? Klik hier.
Als u wilt weten wat de beleidsvisie van het museum voor de komende periode is, download dan Luister, beleidsvisie WFM voor 2014-2018

Het museum zet zich er voor in om u een leerzaam en aangenaam bezoek te bieden. Gastvrijheid staat daarbij voorop.

Medewerkers:

Het Westfries Museum is een organisatie met een kleine, professionele staf. Mede dankzij de inzet van een aanzienlijke groep gemotiveerde vrijwilligers kan het museum zijn ambities waar maken.

Ad Geerdink | Directeur
a.geerdink@wfm.nl

Christa van Hees | Perscontacten
c.van.hees@hoorn.nl
06 51339361

Corine Jong & Deetje Kaleveld | Administratie
info@wfm.nl

Cees Bakker | Media
c.bakker@wfm.nl

Cecile Koenjer | Projecten
c.koenjer@wfm.nl

Eugene Bakker | Educatie
educatie@wfm.nl

Henriëtte Tilgenkamp | Collectiebeheer
h.tilgenkamp@wfm.nl

Alice van der Wiel | Collectiebeheer
a.vanderwiel@wfm.nl

Erna Wiedeman | Moderator Bezoek
museum@wfm.nl

Paul Schenk | Manager Bedrijfsvoering
p.schenk@wfm.nl